3 Niedziela Wielkiego Postu - Rok A - Jezus i Samarytanka
3 Niedziela Wielkiego Postu
16 marca 2020
Najnowsze ogłoszenia 28 Marca 2020
28 marca 2020
3 Niedziela Wielkiego Postu - Rok A - Jezus i Samarytanka
3 Niedziela Wielkiego Postu
16 marca 2020
Najnowsze ogłoszenia 28 Marca 2020
28 marca 2020
Pokaż wszystkie

List do Parafian

“Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. […]
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Ps 23

Kochani Parafianie.

W tym trudnym czasie nasza wiara i nadzieja zostają poddane próbie. Dotyczy ona każdego z nas osobiście, ale także naszych Rodzin i naszej Wspólnoty Parafialnej. Jest to zaproszenie do czynnej miłości, solidarności i wrażliwości na potrzeby drugich.

W związku z pandemią Korona Wirusa w duchu miłości i wzajemnej odpowiedzialności zgodnie ze wskazaniami Konferencji Biskupów Katolickich Anglii i Walii od 21 marca br do odwołania zostają zawieszone wszelkie publiczne Msze Święte, nabożeństwa, katechezy oraz spotkania wspólnot.

Godziny otwarcia Kaplicy

do indywidualnej modlitwy:

  • w niedziele od 10:00 do 13:00
  • w dni powszednie od 18:00 do 20:00
  • w godzinach od 9:00 do 13:00 prosimy o dzwonek do drzwi.

Duchowa łączność z Kościołem

oraz modlitwa w waszych domach niech będzie tym, co nas umacnia w tym czasie.
Jest wiele możliwości uczestnictwa w Mszach Świętych za pośrednictwem środków społecznego przekazu. Informacje o transmisjach znajdziemy m.in. na stronie: www.msza-online.net
Na ten szczególny czas Biskupi udzielili wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Mszach Świętych w niedziele i święta nakazane. Uczestnicząc w Eucharystii transmitowanej możemy przyjąć komunię duchową.

Msze Święte w naszej parafii

będą odprawiane przez księży każdego dnia prywatnie, bez udziału wiernych.
Katechizm Kościoła Katolickiego (nr 1364) naucza nas, że: “Tak często, jak na ołtarzu sprawowana jest ofiara krzyżowa, w której <<na Paschę naszą ofiarowany został Chrystus>>, dokonuje się dzieło naszego odkupienia”. Nieustanna kontynuacja celebracji Mszy Świętej zapewnia wiernym możliwość duchowej jedności z kapłanami Kościoła.
Zapewniamy, że każda zamówiona intencja Mszy Świętej zostanie odprawiona w zarezerwowanym terminie.
Nowe intencje można zgłaszać telefonicznie.

Wzajemna troska o bliźniego

jest ważnym aspektem tego trudnego czasu.
Zachęcamy do wrażliwości i zainteresowania się osobami, które najbardziej mogą potrzebować pomocy, czyli starszymi, chorymi, samotnymi.
W razie potrzeby pomocy prosimy o zgłoszenie tego telefonicznie.

Pamiętamy o Was wszystkich w naszych modlitwach i polecamy się Waszym modlitwom.
Zostańcie z Bogiem i Niepokalaną.

Ojcowie Jezuici i Siostry Misjonarki

Kontakt:
Ojcowie Jezuici
telefon stacjonarny: 020 8452 4304
telefon komórkowy: 07340 391743
mail: londyn@jezuici.pl

Siostry Misjonarki Chrystusa Króla
telefon komórkowy: 07340 391780

Kontynuując korzystanie ze strony, akceptujesz użycie plików cookies - ciasteczek. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close